Наши успешни математичари

Општинско такмичење из математике одржано је у суботу, 2. марта 2019. године у Основној школи “Јован Стерија Поповић” у Вршцу. Нашу школу представљали су ученици 3. разреда- Милан Величковић, Маша Којић, Петра Тошић, Томислав Петровић, Никола Константинов и Ана Миљков, ученици 4. разреда- Предраг Поповић, Матеја Радивојевић, Вања Радак, Војин Ђорђевић и Вања Драгичевић, ученици…

Опширније

Слободне активности у продуженом боравку

Након израде домаћих задатака ученици нижих разреда, у продуженом боравку у оквиру слободних активности занимају се разним друштвеним играма и учествују у многобројним креативним, ликовним и едукативним радионицама. Активности у слободном времену организују се тако да ученици на креативан и забаван проводе време и задовољавају своја интересовања, и истовремено одмарају од свакодневних школских обавеза.

Опширније