Општинско такмичење из математике одржано је у суботу, 2. марта 2019. године у Основној школи “Јован Стерија Поповић” у Вршцу. Нашу школу представљали су ученици 3. разреда- Милан Величковић, Маша Којић, Петра Тошић, Томислав Петровић, Никола Константинов и Ана Миљков, ученици 4. разреда- Предраг Поповић, Матеја Радивојевић, Вања Радак, Војин Ђорђевић и Вања Драгичевић, ученици 5. разреда- Ања Бућинац, Тамара Молнар, Огњен Леканић, Јелена Стефанов, Михајло Дарањи и Никола Ђошић, ученик 6. разреда- Милош Вираг и ученик 8. разреда- Атила Киш.
Поносни смо, јер можемо да се похвалимо наградама: Предраг Поповић- 2. место (4. разред, учитељ ментор Светлана Баковић), Милан Величковић- 3. место ( 3. разред, учитељ ментор Драгиња Медић), Никола Константинов- похвала (3. разред, учитељ ментор Драгиња Медић) и Огњен Леканић- похвала ( 5. разред, ментор Стефаниа Васиљев).
Нашим такмичарима и њиховим менторима честитамо на изузетним резултатима!