Прошлог викенда одржана су три општинска такмичења- из биологије, историје и географије.
Општинско такмичење из биологије одржано је у суботу, 9. марта 2019. године у Основној школи “Бранко Радичевић” у Уљми. Поносни смо, јер можемо да се похвалимо наградама: Матеја Нешић- 2. место (7. разред) и Страхиња Станковић- 2. место (8. разред). Њихов ментор је наставник Ранко Радованчевић. Оба ученика су се пласирала на окружно такмичење из биологије.
Истог дана је одржано општинско такмичење из историје у Основној школи “Бранко Радичевић” у Великом Средишту. Наши ученици су ове године остали без освојених места.
Општинско такмичење из географије одржано је у недељу, 10. марта 2019. године у нашој школи. На овом такмичењу имамо запажене резултате- ученик 7. разреда Матеја Нешић освојио је 3. место, као и ученица 8. разреда Ивана Стојанов. Њихов ментор је наставница Татјана Јакшић.
Честитамо ученицима и наставницима на освојеним местима и уложеном труду!