Општинско такмичење ученика основних школа из предмета Техничко и информатичко образовање и Техника и технологија одржано је у суботу, 16. марта 2019. године у Основној школи “Жарко Зрењанин” у Избишту. Наша школа имала је представнике у следећим категоријама:
* папирно моделарство (Марина Попоњец– 5. разред, Александра Стојанов– 6. разред, Бојана Мартинов– 7. разред)
* авио моделарство ( Антоније Милер– 5. разред, Ивана Стојанов– 8. разред, Марина Паунов– 8. разред)
* бродо моделарство ( Петар Савић– 6. разред, Јована Величковић– 6. разред, Наталија Дијак– 8. разред).

Поносни смо што можемо да се похвалимо наградама наших ученика у свим категоријама у којима су учествовали:
* папирно моделарство: Александра Стојанов– 2. место (6. разред)
* авио моделарство: Ивана Стојанов– 2. место (8. разред)
* бродо моделарство: Петар Савић– 1. место (6. разред), Наталија Дијак– 2. место (8. разред), Јована Величковић– 3. место (6. разред).

Сви награђени ученици су се пласирали на окружно такмичење.

Честитамо ученицима и њиховом ментору- наставници Анишоари Лаза – Гарић на освојеним местима и уложеном труду!