Традиционални Крос РТС-а 25. по реду,  одржан је у петак,  10. маја са почетком у 10 часова на Вршачком језеру. Ученици наше школе бодрени од стране наставника физичке културе, разредних старешина и предметних наставника,  радо су се одазвали овој манифестацији.
На Кросу су освојена следећа места :

1. разред : девојчице – Алиса Леканић,  1. место,  Анастасија Трњанац ,  2. место,  Дуња Стојковски,  3. место ;  дечаци – Јован Драгодан , 1. место, Жељко Новаковић, 2. место, Дамјан Дивљаков, 3. место.

1. разред : девојчице – Бојана Тодоровић,  1. место,  Владислава Шифтар,  2. место,  Анита Радак,  3. место ;  дечаци – Стефан Рајин,  1. место,  Никола Ђорђевић,  2. место, Вукашин Лупуровић,  3. место.

1. разред : девојчице – Андреа Калинов, 1. место, Николета Јанков,  2. место,  Катарина Демше, 3. место ;  дечаци – Данило Папић, 1. место,  Никола Лацковић,  2. место, Никола Јанков ,  3. место.

1. разред : девојчице – Александра Јовановић, 1. место, Нина Бошковић,  2. место,  Тања Попоњен, 3. место ;  дечаци –  Роки Стојков,  1. место,  Миле Стојко,  2. место, Ненад Филиповић,  3. место.

1. разред : девојчице – Душица Константин, 1. место, Марина Попоњец , 2. место, Зорана Живојинов,  3. место ; дечаци  –  Урош Папић,  1. место,  Лазар Стојанов,  2. место, Томица Берзег,  3. место.

1. разред : девојчице-Ранкица Јовановић,  1. место,  Валентина Бериша,  2. место,  Фљорентина Краснићи,  3. место ;  дечаци – Вукашин Којић,  1. место,  Марко Јанков,  2. место,  Стефан Петровић,  3. место.

1. разред :  девојчице – Анђела Урошевић,  1. место,  Катарина Ленчек,  2. место,  Софија Толанов,  3. место ;  дечаци – Алекс Јовановић , 1. место,  Огњен Бугарчић,  2. место,  Урош Ковач, 3. место.

1. разред : девојчице –  Меница Стојков, 1. место,  Разија Краснићи,   2. место,  Петка Дестани, 3. место ; дечаци – Александра Бркић,  1. место,  Драган Шајн,  2. место.