Поштовани ђаци, наставници, родитељи,
Честитам вам почетак нове школске године! Желим вам пуно здравља, среће и успеха Надам се да ћемо заједничким снагама, трудом и залагањем, учинити нашу школу још бољом и лепшом.
Користим прилику да похвалим наш Тим наставника ,,Школа за 21.в.“ који чине: наст. срп.језика Невена Кресоје, наст.математике Стефаниа Васиљев, наст. техничког Анишоара Лаза Гарић и наст. биологије Ранко Радованчевић. Они су радећи на пројекту ,,Здрава исхрана“ показали пример добре праксе и репрезентативно представљају нашу
школу у оквиру пројекта који спроводи British Council.
Такође, све похвале за још један успешан Активан распуст иду и наставници математике Олги Деги, учитељицама Светлани Баковић и Марији Милановић. Оне су са својим ученицима и педагошким асистентом Константином Зупцем осликале мотивационо степениште и главни улаз у школу.
Чувајмо зато нашу школу да нам свима буде пријтније и лепше у њој!
Још једном, СРЕЋАН ПОЧЕТАК!

ВД директора:
Весна Брковић