Пријем ђака првака одржан је 2.септембра 2019.године у 12ч. Прваци су дочекани пригодном приредбом, коју су за њих припремиле њихове учитељице Светлана Баковић и Марија Милановић са четвртацима наше школе. Родитељи су имали прилику да се упознају са тимом који ће радити у 1.разреду, а то су, поред учитељица, следећи чланови тима: педагог Љиљана Поповић Радосављев, наставница енглеског језика Моника Радичевић, наставница верске наставе Драгана Стојков, учитељица у продуженом боравку Мирослава Бероња и педагошки асистенти Емина Тот и Константин Зубац. На крају приредбе родитеље и ђаке прваке је поздравила вршилац дужности директора Весна Брковић. Након прозивке, прваци су са родитељима отишли до својих учионица са учитељицом.
У знак добродошлице првацима су уручени пригодни поклони за које су се побринули пријатељи школе- Књижара “Kids land“, фотографска радња “Foto & video Mang pro” и “Swisslion-Takovo“.
Ђаци прваци, добро нам дошли!