Другог дана Дечје недеље ученици одељења IV-2 са в.д. директорком Весном Брковић, учитељицом Драгињом Медић и педагошким асистентом Емином Тот угостили су у нашој школи ученике четвртих разреда ОШ “Бранко Радичевић” са учитељицом Душицом Крајиновић и директором Јеличић Миланом из Великог Средишта. У учионици је одржана радионица под називом “Ја сам ја, а ко си ти?” Дружење је протекло уз следеће активности : ученици су на радионици уз игру, питања и поделу беџева направили своје личне карте и на тај начин се ближе упознали. Након првог дела уследило је освежење: ученици су попили чај, појели ужину и засладили се чоколадним кексом. Други део дружења био је на Вршачком језеру, уз организовано такмичење трчања на 40м, посебно дечаци, па девојчице, и опуштајуће игре на справама за вежбање. Повратком у учионицу гостујући ученици су добили захвалнице за дружење, поклон кутију са Дечјим правима за учионицу, уз договор да ће посета бити узвраћена на пролеће.