Дана 9.10.2019. године, у оквиру Дечје недеље, учитељица Биљана Станић и наставница математика и разредни старешина Стефаниа Васиљев, организовале су са својим одељењима II-2 и V-1 “Базар”.
Ученици II-2 су у оквиру ове манифестације, уз помоћ учитељице Биљане Станић, били у могућности да изразе своје ликовно и креативно стваралаштво.
Уз своје радове деца су успешно развијала машту, али су и научила како да решавају практичне проблеме.
Њихови старији другари, ученици V-1 су заједно са својом разредном Стефаниом Васиљев и наставницом ликовне културе Славицом Ранков, успели да покажу своју креативност и изражајност. Доприносе њиховим радовима пружиле су наставница математике Дега Олга и наставница техничког образовања Анишоара Лаза Гарић.
Наш “Базар” посетило је мноштво родитеља, деце и колега који су овим путем увеличали манифестацију и желели бисмо да им се захвалимо!