Једна од већ традиционалних активности у школи “Паја Јовановић” током Дечје недеље је посета наших ученика и учитеља предшколској установи “Пчелица”. Ученици IV-1 и IV-2 са својим учитељима, Драгињом Медић, Гораном Субићем и педагошким асистентом Емином Тот обрадовали су малишане пригодном приредбом и поклонима које су за њих припремили. Овом приликом будуће ђаке прваке наши учитељи и ђаци позвали су да се од новембра прикључе радионицама “Баш је леп школе свет” и упознају се са светом школе кроз низ едукативних радионица. Још једна карика пријатељства створена је овом добром сарадњом наше школе и предшколске установе “Пчелица”, који већ дужи низ година представља значајну потпору раду наше школе.
Велико хвала и васпитачицама Снежани и Оливери, са којима увек наша школа има добру сарадњу и које сваки пут лепо угосте наше ђаке и учитеље!