И четвртог дана Дечје недеље, у четвртак 10.10.2019. године, ученици наше школе били су укључени у разне активности.

Ученички парламент је, са својом наставницом Невеном Кресоје, присуствовао седници Скупштине града у Градској кући. Представници Парламента поднели су извештај о свом раду. Говорено је о улози Локалне самоуправе у раду школе, социјалној заштити ученика и разним темама које се тичу ученика и њихових права.

Истог дана наставник Часлав Васић водио је ученике VII-2 и VIII-2 одељења у зграду Конкордије у којој је изложба оружја из Првог светског рата.

У одељењу I-2 организована је “Томбола”. Сваки ученик је од куће донео неки поклон, где су томболом извучени бројеви. Ученици су отишли својим кућама са осмехом и поклоном од другара.