У оквиру пројекта Школа за 21. век, у четвртак 14. 11. 2019. године у нашој школи као последња етапа одржан је квиз Здрава исхрана (резултат рада од марта месеца прошле године када је обука и почела ).
У квизу су учествовали : Никола Шифтар, Немања Кондин, Милош Вираг, Никола Варјашки ( ученици 7/2 одељења), Марија Маринковић, Никола Ремељеј Путник, Јован Степановић, Софија Толанов , Матеја Нешић ( ученици 8/2 одељења).Квиз су водиле наставнице: Невена Кресоје и Стефаниа Васиљев, а у реализацији Пројекта поред наведених наставница учествовали су и наставници: Анишоара Лаза Гарић и Ранко Радованчевић.
Ученици су сами саставили питања за квиз, програмирали микро бит уређај, на шта смо нарочито поносни, направили таблу за квиз.
Али, оно што је најважније за школу као васпитно- образовну установу је то да су ученици, поред тога што су се заједно са публиком добро забавили, научили и нешто ново.Учесницима квиза су обезбеђене пригодне награде.
Посебну захвалност и похвалу упућујемо наставницима који су доста времена и труда уложили у Пројекат.