У среде, 20. 11. 2019. године у Миленијуму одржан  је турнир у футсалу (мали фудбал) за ученике основних школа. У четвртфиналу наши ученици поражени су од  стране ученика ОШ „ Јован Стерија Поповић“  резултатом 1 : 0 . Утакмица је била неизвесна до последњег звиждука. Наши ученици успели су да изједначе, али гол је поништен због неправилног извођења аута. Пред крај утакмице наш тим имао је играча више и стварао шансе, али фортуна није била на нашој страни.

Нашу школу представили су следећи ученици: Филип Радак (капитен), Јован Степановић, Огњен Бугарчић, Драги Калдараш, Марко Шарунац, Михајло Дарањи, Вукашин Којић, Стефан Брковић, Марко Јанков и Александар Стојановски. Екипу је предводио наставник Боро Кнежевић уз подршку Константина Зупца, педагошког асистента.

Свакако смо поносни на наше ученике и желимо им више успеха у наредним такмичењима.