Ученици наше школе који бораве у продуженом боравку учествују у многобројним активностима.Време које проводе у боравку ( пре, или након наставе), користе за израду домаћих задатака, учење и вежбање.Са њима ради учитељица Мирослава Бероња.
Након учења, ученици имају разне активности како би што квалитетније провели слободно време. Иако су различитих узрасних група, заједно учествују у разним спортским активностима, едукативним и креативним радионицама.
Ученици радо учествују на радионицама и праве разне тематске паное, цртеже, колаже, честитке, украсе…
Посебна пажња посвећује се дружењу, развијању толеранције, хигијенским навикама, лепом понашању, уређењу учионице и школе.
У продуженом боравку ученици се радо играју играчкама, разних друштвених игара, гледају своје омиљене телевизијске цртане серије и слушају музику. На крају полугодишта и школске године организују се журке и дружења.
Продужени боравак у нашој школи јединствен је и по томе што је бесплатан, обезбеђена је ужина за све ученике.
Позивамо вас да дођете и дружите се са нама!