Дана 13.12.2019. године одржана је завршна радионица “Баш је леп школе свет” у празничном духу. Радионици су поред учитеља који ће дочекати будуће прваке, Драгиња Медић и Горан Субић, наставнице енглеског језика Монике Радичевић и педагошког асистента Емине Тот, присуствовале и васпитачице вртића “ПчелицаСнежана Валтнер и Оливера Георгијевић. Радионица је била такмичарског карактера кроз низ игара које подстичу развој равнотеже, моторике и креативности. По завршетку активности уследили су музика и плес. Радионицу и присутне посетили су члан градског већа задужен за подручје образовања Вељко Стојановић и директорка наше школе Весна Брковић.
На самом крају радионице уследила је подела пакетића за све учеснике и њихове васпитаче. Будући ђаци прваци отишли су из школе пуни позитивних утисака уз договор да ће на пролеће присуствовати правом школском часу, а дочекаће их четвртаци наше школе са својим учитељима.
Школски пројекат “Баш је леп школе свет” наставиће се традиционално и следеће године.