Прошлогодишња сарадња са ЈКП „Други октобар“ се веома успешно наставила и ове године. После бетонирања прилаза за ученике и санације улазних степеништа, помогли су нам да оградимо двориште до Месића ради боље безбедности ученика. Да у њима можемо да имамо поуздане пријатеље школе показало је и то што су нам поправили од времена дотрајалу ограду.
Пред предстојеће празнике одлучили су да школи поклоне дворишне клупе на којима су ученици провели последње дане пред распуст. Уз клупе донели су и жардињере као и саднице које су заједно са нашим ученицима засадили у школском дворишту.
Још једном се захваљујемо ЈКП „ Други октобар“ на донацији уз жељу да ћемо имати још бољу и чвршћу сарадњу у предстојећој 2020. години!