Дана 27.12.2019. године у гостима су нам били боксер Милан Филиповић и професор физичког васпитања из Алибунара Рајко Терзић. Милан Филиповић је са својим такмичарима показао елементе племените вештине- бокс. Они су приказали процес од загревања, преко вежби до борбе. Деца су са пажњом посматрала рад. На крају су ученици имали прилике да пробају боксерску опрему. У другом делу професор Рајко Терзић са децом је приказао више елементарних игара за развој брзине и спретности. Ученицима је било врло интересантно, јер су и сами учествовали у играма. Професор је врло лепо објашњавао, што је привукло пажњу ученика. Овај дан су организовали удружење “Изазов” и спортска секција школе. Наставница Олга Дега и учитељи Светлана Баковић и Зоран Станисављевић су на крају поделили мајице и поклоне за сву децу. Захваљујемо се гостима на дивном дану!