Семинар Друштва учитеља Вршца

Друштво учитеља Вршца организовало је семинар у суботу, 07. 3. 2020. под називом Пројектна настава у функцији образовања и васпитања ученика основне школе за смањење ризика од природних непогода. Тридесет учитеља Друштва присуствовало је семинару. Поред стручног усавршавања учитељи су се дружили у пријатној атмосфери и разменили искуства у области образовно-васпитног рада.

Опширније

Фер игра у МИНИ МАКСИ лиги

Деца нису професионални играчи! Деца имају право да не буду професионални играчи! Деца треба да са осмехом дођу и оду са игралишта! Две спортске секције ОШ „Паја Јовановић“, које води учитељ-ентузијаста Зоран Станисављевић, завршиле су турнир МИНИ МАКСИ лиге. Такмичење је било у Центру „Миленијум“ и “Ветрењачи“ и трајало је од новембра прошле године па до…

Опширније