Регионално такмичење из енглеског језика одржано је у недељу 15.03.2020. у ОШ ,,Борисав Петров Браца” у Панчеву. Нашу школу представљао је Дејан Ивановић, ученик VIII2, који је на овом такмичењу освојио друго место.
Општинско такмичење из биологије одржано је у недељу 15.03.2020. у ОШ ,,Бранко Радичевић” у Уљми. Нашу школу представљали су ученици Петар Савић и Матеја Нешић. Петар Савић, ученик VII3, освојио је прво место у категорији ученика који похађају седми разред. Матеја Нешић, ученик VIII2, освојио је друго место у категорији ученика који похађају осми разред.

Честитамо нашим успешним такмичарима који су на сјајан начин представили нашу школу. Честитамо и њиховом менторима, наставници енглеског језика Којић Јелици и наставнику биологије Радованчевић Ранку, који су се потрудили око припреме такмичара. Желимо им пуно успеха у даљем такмичењу.