Петар Савић, ученик 8- 3 разреда, ове школске 2020/2021. године понео је титулу Ученика генерације у нашој школи.
Петар је у току осмогодишњег школовања показао одличан успех (5,00) и примерно владање. Носилац је и Вукове дипломе. Учествовао је на различитим нивоима такмичења из биологије и технике и технологије. Освајио је 1. место на Општинском и 2. место на Окружном такмичењу из биологије. Из технике и технологије освојио је 1. место на Општинском, 3. место на Окружном и учествовао је на Републичком такмичењу.
Има специјалне дипломе из биологије, технике и технологије, српског језика и књижевности,
музичке и ликовне културе.
Петар је вредан, марљив, савестан и амбициозан ученик. Увек је спреман за сарадњу, омиљен у друштву и лепо је васпитан.
Учествовао је у драмској секцији, био је члан Ученичког парламента.
Упоредо завршава и Музичку школу „Јосиф Maринковић“, одсек хармонике.
Честитамо Петру!