На Вршачком језеру је са почетком у 10 часова данас одржан крос РТС-а, на којем су учествовали наши ученици нижих разреда. Координатори ове активности су били учитељи Зоран Станисављевић и Горан Субић.
За наставак такмичења пласирали су се следећи ученици из првог разреда: Марија Стојковић, Вања Вуков, Лена Лаушев, Лацковић Александар, Филип Глогић и Лазар Јовановић.
Из другог разреда у наредни круг такмичења иду Сара Калинов, Константинов Милана, Невена Павић, Кнежевић Михајло, Ђорђевић Стефан и Ковач Александар.
Из трећег разреда, прва три места освојили су од девојчица: Поповић Анђелина, Анамарија Ћуреску и Нина Чикош, док су код дечака прве позиције освојили: Ранић Огњен, Журж Слободан и Александар Стојко.
Из четвртог разреда пласирали су се следећи ученици: Тасић Мара, Бериша Серафина и Журж Анастасија, а од дечака: Ранић Вукашин, Стоиљковић Душан и Константин Бошко.
Похваљујемо све учеснике као и њивохе учитеље на ангажовању на данашњем такмичењу.