У петак 20.5.2022. ученици III1, III2, IV2 били су на једнодневној екскурзији. Са ученицима ишле су учитељице Светлана Баковић, Биљана Станић и Катарина Момчиловић, као и стручни вођа пута педагошки асистент Константин Зубац. Током екскурзије био је предвиђен обилазак Келтског села који се налази на самом улазу у Инђију, радионице које се реализују у самом селу и ручак у оближњем ресторану.

У Инђију су ученици наше школе стигли око 11:10 и одмах отишли у Келтско село. Почетак посете деца су провела са водичем који их је упознао са знаменитостима села и историјом Келта. Након тога ученици су имали радионице, а потом је био организован ручак у оближњем ресторану ,,Бисер”. Поподне су ученици обишли мали ЗОО врт који се налази надомак Келтског села.