Током читаве ове недеље, у нашој школи се бројним активностима обележава Дан школе „Паја Јовановић“, док су на сам данашњи дан, те активности, можемо слободно рећи, достигле своју велику завршницу.
Ученици нижих и виших разреда, са својим учитељима и наставницима, али и бројним гостима који су нас овом приликом посетили, учествујући у разноликим радионицама под називом „Пајине олимпијске игре“, показали је колико су фер плеј игра,тимски дух и креативност оно што краси управо нашу школу и њене ђаке.
У сали школе са почетком у 11 часова одржана је приредба поводом овог дана, под слоганом „Прва љубав“.
Припрема програма, флајера,организација, координација -Биљана Станић,Невена Кресоје ,Оља Београд,Игор Лукач,Мира Бероња,Милорад Милосављевић,Огњен Шепцен,Весна Брковић.
Директорка школе је овом приликом уручила књиге нашим награђеним ученицима, као и бројним колегама и колегиницама за њихов труд и залагање током читаве школеске године.