У оквиру радионица „Баш је леп школе свет“ јуче су нашу школу посетили предшколци из предшколске установе „Пчелица“ са којом наша школа већ дуги низ година негује лепу сарадњу.

Деца су у посети била са својом васпитачицом Снежом Валтнер и васпитачима на пракси, који су такође учествовали јучерањем дружењу.

Поводом ове посете учитељице четвртог разреда Светлана Баковић и Катарина Момчиловић, заједно са педагошким асистентом Константином Зубцем, орагнизовале су једну новогодишњу радионицу на којој су будући прваци учествовали у издари новогодишњих украса.

На самом крају радионице, посети су се придружили и родитељи, као и баке и деке, који су имали прилику да посете и упознају боље окружење наше школе, као и да се на самом крају придруже деци на радионици и осете део празничне атмосфере у школи.