На данашњи дан се традиционално обележава Дан наше школе. Протекла недеља обележена је у духу радионица поводом данашњег дана. Нас уценик Огњен Шепецан направио је тим поводом и презентацију насе школе.
Погледајте у галерији!

Поводом Дана школе ученици одељења И-2 и ИИ-2, са својим учитељицама Драгињом Медић и Маријом Милановић Субић, одржале су радионицу “Оригами- Животиња као пријатељ”.

Прваци су са својом учитељицом угостили ученике другог разреда. Педагошки асистент Емина Тот је ученицима, помоћу видео записа, објашњавала начине савијања папира. Ученици су, уз помоћ учитељица, успешно направили пса, мачку и лисицу. Атмосфера је била радна, а ученици су имали прилику да се међусобно упознају и сарађују у креативним активностима. Пуни позитивних утисака вратили су се својим часовима, уз жељу да се оваква дружења понове.
Асистенткиња Ђулизара је са својом групом одржала радионицу у 1-1 разреду. Извели су представу Шумско огледало. Ученици су уживали!